Steigner Folia bąbelkowa do pakowania 100 cm

Folia bąbelkowa do pakowania 100 cm

Mocna, odporna na rozdarcia folia bąbelkowa Steigner. Ta bezzapachowa folia jest niezbędna przy pakowaniu zabezpieczaniu delikatnych przedmiotów. Chroni je przed uszkodzeniem, dopasowując się do ich kształtów. Folia amortyzuje wstrząsy i uderzenia podczas transportu. Może być także stosowana do zabezpieczania roślin przed mrozem i zimnem oraz ścian szklarni.

Folia bąbelkowa jest lekka, miękka, odporna na działanie wody, oleju, benzyny, kwasów i roztworu soli. Transparentność pozwala na szybkie rozpoznanie opakowanego przedmiotu. Bąbelki folii mają 10 mm średnicy i 5 mm wysokości.

Dostępne szerokości: 30 cm, 50 cm, 100 cm

Właściwości folii bąbelkowej

Wytrzymałość

Folia bąbelkowa zapewnia ochronę przedmiotów w trakcie transportu, dlatego  do jej produkcji jest stosowany materiał HDPE. To on sprawia, że folia jest mocna, trwała i odporna na przypadkowe rozdarcia. Folia pęcherzykowa nadaje się do wielokrotnego stosowania.

Elastyczność

Ogromną zaletą folii pęcherzykowej jest jej elastyczność. Dzięki niej folia z łatwością dopasowuje się do kształtu przedmiotu, chroniąc go jeszcze skuteczniej. Folia pęcherzykowa nadaje się do zabezpieczania przedmiotów o różnych wymiarach, od drobnych sprzętów AGD po meble.

Uniwersalność

Folia bąbelkowa to folia o uniwersalnym zastosowaniu. Uchroni przed stłuczeniem i obiciem, zabezpieczy ostre krawędzie transportowanych przedmiotów i zminimalizuje ryzyko zranienia się, wypełni pustą przestrzeń w przesyłce. Folia jest przeznaczona do kontaktu z żywnością. Przebijanie bąbelków folii potrafi działać antystresowo.

Pozostałe produkty

Taśma pakowa PREMIUM
Taśma pakowa PREMIUM
Taśma pakowa EXTRA
Taśma pakowa EXTRA
Taśma pakowa STANDARD
Taśma pakowa STANDARD
Folia bąbelkowa do pakowania 50 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 50 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 100 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 100 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 30 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 30 cm