Steigner Taśma pakowa PREMIUM

Taśma pakowa PREMIUM

Taśma klejąca jednostronna o bardzo wysokiej przyczepności. Taśma Premium jest niezwykle trwała, dlatego zaleca się jej stosowanie w wymagających warunkach, np. w chłodni, firmie transportowej, na hali produkcyjnej itp. Nośnik (folia polipropylenowa BOPP) jest pokryty klejem solvent (kauczuk naturalny).

To idealna taśma do oklejania ciężkich ładunków. Jest kleista, rozciągliwa i odporna na pęknięcia. Nie odrywa się nawet przy dużym zawilgoceniu. Doskonale przylega do gładkich i porowatych powierzchni. Taśma pakowa Premium o szerokości 48 mm to najmocniejsza taśma w ofercie marki Steigner. Rolka ma długość 60 yd (ok. 55 m).

Zastosowanie: w przemyśle i w trudnych warunkach, do oklejania ciężkich paczek i kartonów

Właściwości: długi termin przydatności, łatwe odwijanie, wysoka przyczepność i trwałość

Dostępne wersje: transparentna, brązowa

Dostępne modele: standard, extra, premium

Rozmiar: szer. 48 mm, dł. 60 yd (ok. 55 m)

Właściwości taśm pakowych Steigner

Wytrzymałość

Folia polipropylenowa (BOPP) zastosowana w produkcji taśm pakowych zapewnia ich elastyczność i wytrzymałość na rozerwanie. Folia jest także niezawodnym nośnikiem kleju. Szerokość 48 mm daje optymalną powierzchnię klejącą do zabezpieczania kartonów i ciężkich przesyłek.

Trwałość

Każda taśma pakowa  posiada nośnik pokryty klejem. Mimo że jego dokładne parametry różnią się w zależności od wybranego typu, taśmy charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością i trwałością.

Estetyka

Taśmy pakowe Steigner są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: transparentnej i brązowej. Taśma bezbarwna jest neutralna i dobrze wygląda na wszystkich powierzchniach. Taśma brązowa jest dedykowana kartonom o tej samej barwie.

Pozostałe produkty

Taśma pakowa PREMIUM
Taśma pakowa PREMIUM
Taśma pakowa EXTRA
Taśma pakowa EXTRA
Taśma pakowa STANDARD
Taśma pakowa STANDARD
Folia bąbelkowa do pakowania 50 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 50 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 100 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 100 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 30 cm
Folia bąbelkowa do pakowania 30 cm