Steigner Uszczelka garażowa SGD01

Uszczelka garażowa SGD01

Uszczelka do bramy garażowej SGD01 chroni wnętrze garażu przed pyłem, deszczem, insektami i zabrudzeniami. Doskonale dopasowuje się do szczeliny między bramą a podłożem, zachowując przy tym swój pierwotny kształt. Gumowy próg garażowy jest bezpieczny dla opon, które nie niszczą się w trakcie przejeżdżania. Prezentowany model SGD01 o wymiarach 14 mm x 75 mm jest dedykowany mniejszym szczelinom.

Uszczelka garażowa Steigner jest uniwersalna. Pasuje do większości bram garażowych dostępnych na rynku. Gumowy próg garażowy może być instalowany w garażach domowych i przemysłowych, na halach, magazynach itp.

Dostępne modele: SGD01 (14 mm x 78 mm), SGD02 (20 mm x 112 mm), SGD03 (28 x 155 mm)

Właściwości uszczelki garażowej Steigner

Wysoka szczelność

Gumowy próg garażowy uszczelnia szczelinę między bramą garażową a podłożem. Skutecznie zapobiega przedostawaniu się do wewnątrz opadów, insektów, pyłu oraz wiatru.

Trwałość

Uszczelka garażowa została wykonana z wytrzymałego materiału EPDM (syntetycznego kauczuku), który słynie z elastyczności, odporności na warunki atmosferyczne oraz działanie ozonu i temperatur. EPDM nie starzeje się ani nie kruszy, dlatego spełnia swoją funkcję przez wiele lat, nie tracąc właściwości.

Profil

Profil uszczelki do bramy garażowej dopasowuje się do bramy i podłoża, zapewniając optymalną szczelność. Ze względu na elastyczność jest łatwa do najechania, nie niszcząc przy tym opon.  Co ważne, uszczelka garażowa Steigner nie odkształca się nawet przy największych ciężarach.

Prosta instalacja

Wyczyść miejsce do instalacji. Jeśli otrzymana długość uszczelki garażowej przekracza długość bramy, przytnij ją do wymaganego kształtu. Zamknij drzwi garażowe. Wsuń uszczelkę w szczelinę od wewnątrz (tak jak na rysunku powyżej) i dokładnie dociśnij. To jest miejsce, w którym będziesz montował uszczelkę. Obrysuj ją i zdejmij. Nałóż klej na zaznaczonym fragmencie. Przyłóż uszczelkę, zaczynając z jednej strony i stopniowo przyklejaj ją do podłoża. Pamiętaj, aby końce uszczelki również przykleić do ściany. Odczekaj 12 h przed pierwszym przejazdem. Uwaga! Klej nie jest dołączany do uszczelki.

Pozostałe produkty

Uszczelka garażowa SGD03
Uszczelka garażowa SGD03
Uszczelka do bramy garażowej SBD03
Uszczelka do bramy garażowej SBD03
Uszczelka do bramy garażowej SBD02
Uszczelka do bramy garażowej SBD02
Uszczelka do bramy garażowej SBD01
Uszczelka do bramy garażowej SBD01
Uszczelka garażowa SGD02
Uszczelka garażowa SGD02
Uszczelka garażowa SGD01
Uszczelka garażowa SGD01