B2B Współpracuj z nami

Witamy w strefie Steigner B2B!

Jesteś dystrybutorem lub sprzedawcą i chcesz wprowadzić nasze produkty do swojej oferty? Zostań partnerem biznesowym marki Steigner i skorzystaj z atrakcyjnych warunków współpracy!

Strefa Steigner B2B to program partnerski, który umożliwia owocną współpracę biznesową między producentem a dystrybutorem. Działając na rynku niemieckim i europejskim, mamy ogromne doświadczenie w szybkim i sprawnym dostarczaniu produktów, dzięki czemu cieszymy się pozytywną opinią wśród naszych klientów. Podstawą strefy Steigner B2B jest nieustanny rozwój handlowy poparty dobrze przemyślaną strategią sprzedażową, która jest korzystna dla obu stron.

White label
W ramach White Label oferujemy produkcję akcesoriów według Twojej koncepcji. Jeśli chcesz dystrybuować nasze produkty pod własną marką, nie musisz martwić się wstępnymi zamówieniami towaru i wynajmem magazynów. Do każdego partnera biznesowego podchodzimy indywidualnie, dlatego działamy na warunkach, które ustalamy wspólnie. Produkty mogą posiadać Twoje znaki firmowe lub być ich całkowicie pozbawione. Wybór należy do Ciebie.
Drop shipping
Usługa drop shipping umożliwia sprzedaż produktów partnera biznesowego bez konieczności ich magazynowania. My, jako producent, i Ty, jako dystrybutor, dzielimy się zadaniami. Jak to wygląda w praktyce? Po przyjęciu zamówienia od klienta, przekazujesz nam niezbędne dane, a my zajmujemy się wysyłką. W ten sposób skraca się czas oczekiwania klienta na zamówienie, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wynajmem magazynu.
Produkt na miarę
Jako producent jesteśmy w stanie stworzyć linię produktów uwzględniającą Twoje wszystkie życzenia. Jak przebiega taki proces? Najpierw wspólnie siadamy do rozmów, podczas których ustalamy szczegóły dotyczące planowanych akcesoriów. Następnie tworzymy ich projekt składający się z rysunków i informacji technicznych. W momencie, gdy zostanie zaakceptowany, rozpoczynamy produkcję, a do Ciebie trafiają gotowe produkty.