Uszczelki garażowe

Uszczelki do bramy garażowej

Mimo że prawie codziennie sprzątasz podłogę w garażu, ona wciąż jest zabrudzona? Co chwilę spotykasz mrówki lub inne insekty? Prawdopodobnie to wina nieszczelnej bramy garażowej, a dokładniej szczeliny znajdującej się między nią a podłożem. Przez to miejsce do wnętrza dostają się niesione wiatrem pyłki, piasek oraz wchodzą insekty. Remedium na ten stan jest uszczelka garażowa Steigner, która dokładnie przylega do powierzchni i dopasowuje się do krawędzi bramy, tworząc barierę nie do przejścia dla robaków i brudu.

Właściwości uszczelki garażowej

Właściwości uszczelki garażowej

Uszczelka do bramy garażowej Steigner została wykonana z gumy EPDM, która wyróżnia się swoją trwałością. Jej budowa cząsteczkowa sprawia, że nie sztywnieje, nie starzeje się oraz jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Niezależnie od pogody uszczelka garażowa doskonale spełnia swoją funkcję.

Uszczelka garażowa charakteryzuje się tzw. „pamięcią kształtu”. To oznacza, że nie traci swojego pierwotnego wyglądu nawet w wyniku długotrwałej deformacji. Przez uszczelkę mogą swobodnie przejeżdżać nawet najcięższe pojazdy i maszyny. Może być stosowana nie tylko w domowych garażach, ale i na halach przemysłowych, w magazynach, warsztatach itp. Warto pamiętać, że uszczelka jest na tyle miękka, że nie niszczy kół w samochodach osobowych.


Uszczelka garażowa to ochrona na lata

Uszczelka garażowa to ochrona na lata

Uszczelka garażowa Steigner jest montowana w szczelinie między bramą garażową a podłożem. To newralgiczne miejsce, w którym brama nie zawsze styka się z posadzką. Uszczelka niweluje ten problem i skutecznie chroni wnętrze przed przedostawaniem się insektów, pyłu, brudu, wody opadowej i innych niepożądanych czynników. To także zabezpieczenie przed mroźnym lub gorącym powietrzem.

Uszczelka do bramy garażowej doskonale sprawdza się przy opadach o średniej intensywności. W przypadku ulew istnieje ryzyko zalania garażu przez boczne szczeliny. W tym celu warto zabezpieczyć  je np. uszczelkami kantowymi lub komórkowymi.


MATERIAŁ EPDM

Uszczelki garażowe zostały wykonane z EPDM. Są elastyczne i odporne na odkształcenia oraz warunki pogodowe.

NAJLEPSZA OCHRONA

Uszczelki garażowe chronią przed insektami, pyłem, wiatrem i deszczem. Działają także wygłuszająco.

ODPORNOŚĆ

Uszczelki do bramy garażowej są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych.

POZNAJ ARTYKUŁY Z TEJ KATEGORII
Uszczelka garażowa SGD03
Uszczelka garażowa SGD03
Uszczelka do bramy garażowej SBD03
Uszczelka do bramy garażowej SBD03
Uszczelka do bramy garażowej SBD02
Uszczelka do bramy garażowej SBD02
Uszczelka do bramy garażowej SBD01
Uszczelka do bramy garażowej SBD01
Uszczelka garażowa SGD02
Uszczelka garażowa SGD02
Uszczelka garażowa SGD01
Uszczelka garażowa SGD01